Zpěvačka Petra Beoková: Se sólovým koncertem vyprodala divadlo!

Absolventka JAMU Petra Beoková vstoupila ve známost především díky celovečernímu filmu Ještě žiju s věšákem, plácačkou a čepicí, kde si společně s Jaroslavem Duškem zahrála jednu z hlavních rolí. V současné době se ale nevěnuje jen herectví a působí i jako zpěvačka a hudební pedagožka. Společně se zpěvákem Petrem Macháčkem odstartovali turné s hity různých žánrů. Na jejich koncertech můžete slyšet šanson, swing, pop či hudbu v duchu padesátých let. Oba interpreti jsou členové divadla Semafor a mnoho skladeb v jejich repertoáru se také nese v tradičním semaforském stylu.

Ve středu 24.1. tento tandem vyprodal Divadlo Karla Hackera a v jejich recitálu je hudebně doprovázel klavírní virtuos Jakub Přibyl a hudebník Marek Prokop. Na koncert dorazila i známá ezoterička ze Snídaně s Novou Helen Silvan, která koncert hodnotila slovy: „Moc se jim to povedlo, jsem vděčná, že jsem se tohoto recitálu mohla zúčastnit. Program byl velmi pestrý, některé melodie byly mé srdcové.“

Petru Beokovou aktuálně také můžeme vidět na divadelních prknech. V Hudebním divadle Karlín hraje v inscenacích Polská krev a Carmen, v již zmíněném Semaforu chovanku v Mam`zelle Nitouche a v zájezdovém představení Čertovský mariáš Divadla U Hasičů titulní roli princezny.

Ondřej Spýťa Syrový

Semaforská hra Mam`zelle Nitouche

Zdroj: webové stránky divadla Semafor

Petra Beoková s Igorem Chmelou ve filmu Ještě žiju s věšákem, plácačkou a čepicí

Zdroj: FDB.cz

Petra na pěveckém vystoupení

Foto: Martina Herštus

S ezoteričkou z TV Nova Helen Silvan po vystoupení

Foto: archiv redakce

Zájezdové představení Čertovský mariáš

Foto: facebook

Komentáře