Zpěvačka Stirská rozbrečela návštěvnice narozeninové párty

O tom, že zpěvačka Zuzana Stirská, která v roce 1999 založila první český gospelový sbor (dnešní Fine Gospel Time), má velký hlas, není pochyb. Když však začne interpretovat jeden z největších hitů francouzské šansoniérky Édith Piaf, mnozí diváci v sále začnou slzet dojetím. To se stalo také během večírku konaného v rámci 19. narozenin pražského salónu krásy Gala Studio na Černém mostě.

„Potoky slz“ měla ve skutečnosti na svědomí členka sboru Fine Gospel Time Gábina Cincibusová, která je letitou klientkou Gala Studia. A navíc velmi spokojenou, jelikož jí majitelka a současně zkušená pedikérka Miluše Janošíková doslova vyléčila bolavé palce na nohou. Není divu – jako bývalá zdravotnice dobře ví, co lidské tělo potřebuje k uzdravení! No a protože se jí Gábina rozhodla odvděčit, zorganizovala – společně se svým manželem – zmíněný večírek.

Zajistila nejen skvělé občerstvení včetně dortu, ale rovněž zajímavé hosty. Mezi nimi nechyběla právě Zuzana Stirská, jež pogratulovala několika písněmi. A když přišla řada na přídavek, malá dáma s velkým hlasem, jak jí bylo přezdíváno během působení v Německu, vytáhla eso z rukávu a zapěla slavný song Non, je ne regrette rien (Ničeho nelituji). Po necelé minutě se většině přítomných začaly nápadně lesknout oči, některé dámy musely vytáhnout kapesníky…

„Ráda bych vás pozvala na Zlatou Vánoční Gospel Time Party se svíčkami, svařáčkem a hosty, naše pozvání přijala i zpěvačka Yvetta Simonová. Koncerty budou dokonce dva, uskuteční se v sobotu 16. prosince od 15 a od 19 hodin v pražském Divadle U Hasičů. Kravaty nechte doma, zato si tam nezapomeňte dobrou náladu,“ dodala Zuzana Stirská, která svá vystoupení se sborem Fine Gospel Time zpravidla moderuje. Večírek v Gala Studiu ovšem (neméně vtipně a akčně) uváděl Richard Sacher, který se v minulosti prosadil i jako zpěvák, spisovatel a astrolog. Dalším hostem byla známá kartářka Helen Silvan, jejíž přítomnost některé dámy uvítaly s nadšením a nechaly si přímo na místě předpovědět budoucnost.

Foto – Jiří Hynek

 

Komentáře