ZRADA JE ZÁKLAD PRO OBČANSKOU VÁLKU

Většina z nás cítí, že evropští politici lžou a zrazují všechny národy. Najdou se i výjimky, ale těch je zatraceně málo.
Německý ministr propagandy je připraven přijmout dalších 6 000 000 uprchlíků. To je velice zajímavé číslo a něco mi to připomíná. Že by toto číslo zvolil kvůli hříchům otců a dědů nynější generace? Chce je ještě po 70 letech trápit špatným svědomím? To si Němci určitě nezaslouží.

Špatné svědomí musíme mít i my, protože naše kolaborantská vláda se podílí na zlikvidování toho, za co naši předkové bojovali. Za mír a klid v Evropě. To co se děje, je zvrhlé, nezákonné, nepřípustné. Ale je tu stále plno přisluhovačů, kolaborantů a těch, kterým na životech Evropanů vůbec nezáleží.

Myslí si, že i když teror lidi vraždí v Anglii, Francii, Belgii, Německu, Rakousku a dalších evropských zemích, tak že se jich to netýká. Nemají vůbec soucit. A to chtějí vší silou zachovat Evropskou unii. Proč ale, když jim na lidech vůbec nezáleží. To chtějí opravdu jen ty dotace?
Jak hluboko jsme klesli. Evropa je na pokraji občanské války. Vidí to vůbec někdo z naší vlády? Nebo vysokoškoláci? Asi ne. Je jim to jedno. Hlavně když se zabíjejí Evropané všude, jenom ne v mém městě. Mě se to přece NETÝKÁ. Asi jim nezáleží ani na Češích. Nezáleží jim NA NIKOM. Úpadek společnosti je hrozivý. Dostaneme se z toho ještě někdy?

Fašismus se také nakonec podařilo porazit. Tak se snažím neztrácet naději.

Jana Yngland Hrušková

janka

Komentáře