Zpěvačka Jiřina Anna Jandová má nový hit – Všechno nebo nic

Zpěvačku Jiřinu Annu Jandovou provází zpěv již od dětství. Na svém kontě má už tři sólová alba a koncertuje jak sólově, tak jako host na vystoupeních svého táty. Koncem září oslavila své třicáté narozeniny a jako dárek si udělila svůj nový hit „Všechno nebo nic“.

Slavnostní křest songu a zároveň videoklipu se konal v Pipi baru na Praze 1 a nechyběli ani zajímaví kmotři. Jedním z kmotrů byl samotný autor hitu a někdejší spolupracovník Jiřího Korna Eduard Parma, dále otec interpretky – legendární Dalibor Janda, nezaměnitelný Láďa Hruška, operní pěvkyně Andrea Tögel Kalivodová, hudebník Felix Slováček, módní návrhář Osmany Laffita či moderátor Tomáš Kraus, který si v klipu i zahrál.

„Jiřince bych určitě do dalších let popřála dobrou náladu, vytrvalost, optimismus a samozřejmě štěstí na lidi.“ řekla po křtu pro náš magazín Andrea Tögel Kalivodová. Stejně tak jsme oslovili i Dalibora Jandu, který dceři především popřál, aby se hit prosadil a měl úspěch.

Na akci dorazila i dlouholetá kamarádka rodiny Jandů – zpěvačka Jana Chládková, která Jiřince popřála: „Jelikož Jiřinku znám od jejích čtyř let, kdy ještě jako malá culíkatá holčička roznášela v Lucerně tátovy letáky, tak bych jí popřála, aby se té Lucerny dožila. Tak jak to říkal táta Dalibor, že by byl rád jednou hostem na jejím koncertě v Lucerně.“

Ondřej Spýťa Syrový

Foto: Jaroslav Hauer

 

Komentáře